Datagrup, “Türkiye'nin İlk 500 Bilişim Şirketi” araştırmasındaki yerini aldı.

Datagrup, İnterpromedya tarafından gerçekleştirilen Türkiye bilişim sektörünün en başarılı firmalarının açıklandığı “Türkiye'nin İlk 500 Bilişim Şirketi” araştırmasındaki yerini aldı.

Türkiye bilişim sektöründe yeralan firmaların 2010 yılına ait pazardaki toplam hacmi ve ciroları baz alınarak yapılan araştırmada 500 içinde ismini duyuran Datagrup sektördeki bilgi, beceri ve tecrübesini gözler önüne serdi. 2001 yılından itibaren faaliyet gösteren, bilişim teknolojilerinin her alanında uçtan uça anahtar teslimi projeler geliştiren ve gerçekleştiren Datagrup hızla girdiği bilişim sektöründe emin adımlarla ilerleyişini bir kez daha kanıtladı.

Bu yıl 12'incisi gerçekleşen Bilişim 500 Araştırması kapsamında, yazılım, donanım, hizmet ve özel bölüm başlıkları altındaki 49 kategori ile şirketler değerlendirildi ve başarılı firmalar belirlendi. Türkiye bilişim pazarının geçen yıla oranla daha da büyüdüğü bilgisi ve sektörün önümüzdeki dönemde büyüme sürecine dair önemli veriler de araştırma sonuçlarıyla birlikte açıklandı. Bilişim teknolojilerinin her alanında özellikle de ses, veri, video, mobil iletişim teknolojiler ve internet çözümleri ile geniş ürün yelpazesine sahip Datagrup'ta başarılı şirketler arasındaki yerini aldı. Datagrup Türkiye'de çok az örneği olan çözüm ve proje üretim merkezi niteliğini tekrardan vurgulamış oldu.

Başarımızı sizlerle paylaşmaktan gurur duymaktayız.

|